O nás

Výstavba vilabytů M. Knínice – Rezidence v zahradách, je zaštítěn společností SDK reality, jež působí na realitním trhu již 16 let. Za tuto dobu již společnost vystavěla 3 developerské projekty, které si můžete prohlédnout níže. Na všech těchto projektech se vedle SDK reality podílela i stavební firma Žitný s. r. o., která je po 13leté spolupráci s SDK reality jejím váženým partnerem a zkušeným odborníkem na výstavbu nemovitostí.

Žatčany - Brno venkov
Doba realizace: 2016 - dosud
Prodáno: do 3 měsíců
Předání nemovitosti: ve výstavbě, stavba probíhá podle plánu

Aktuálně probíhá výstavba 10 prostorných RD, včetně podílu na výstavbě sítí a pozemní komunikace, v lokalitě Malá Niva, v obci Žatčany. Termíny se SDK reality daří dodržovat, a tak se již v tuto chvíli může mnoho rodin těšit z nového bydlení v krásném domě se zahradou u Brna.

Více informací se můžete dozvědět zde: www.domy-u-brna.cz
Kobylnická - Brno Slatina
Doba realizace: 2008 - 2010
Prodáno: do 12 měsíců
Předání nemovitosti: ve slíbeném termínu, bez komplikací

V roce 2008 byla zahájena stavba 22 prostorných rodinných domů, o velikosti 5+kk, včetně výstavby sítí a pozemní komunikace. Projekt byl dokončen včas a v kvalitě, jakou společnost SDK reality slíbila.
Křehlíkova - Brno Slatina
Doba realizace: 2007 - 2008
Prodáno: do 6 měsíců
Předání nemovitosti: ve slíbeném termínu, bez komplikací

V roce 2007 byla zahájena stavba 20 prostorných rodinných domů, o velikosti 4+kk, včetně výstavby sítí a pozemní komunikace. Projekt byl dokončen včas a v kvalitě, jakou společnost SDK reality slíbila.